Nová kolekcia #dameto
30. júla 2020
Martin Semaňák: Môj cieľ je presadiť sa do seniorského tímu
1. augusta 2020

Petr Ulrych odohrá pod Tatrami druhú sezónu

Obranca Petr Ulrych podpísal s Kamzíkmi novú zmluvu. V Poprade pôjde o jeho druhú sezónu. 

Český zadák prišiel pod Tatry pred začiatkom uplynulej sezóne. Na prostredie si hneď zvykol. “Poprad je krásne mesto. Minuloročný káder bol veľmi dobrý, sú tu super ľudia a som rád, že väčšina chalanov ostala,” s potešením povedal 196 centimetrov vysoký bek.

O tom, že si na klub zvykol, hovorí aj jeho bilancia. Na svoje konto si pripísal 24 bodov a v hodnotení +- získal kladné číslo 16. “Minulá sezóna bola pre mňa čo sa týka bodovania najlepšia. Bude ťažké obhájiť to,” myslí si liberecký odchovanec, ktorý sa zodpovedne pripravil na nový ročník. “Pripravoval som sa individuálne, chodil som do posilňovne aj na ľad. Sledujem dianie v lige a je jasné, že viac tímov bude mať vysoké ambície. Liga však začína od nuly.”

Pri rozhodovaní o ďalšom pôsobisku bol Poprad jasnou voľbou. “Keď mi klub ponúkol zmluvu, tak som neváhal. Vsadil som na istotu a neriešil som iný klub,” otvorene priznal Ulrych.

Petr Ulrych je odchovanec Liberca, kde strávil aj väčšinu kariéry. V českej najvyššej súťaži obliekal aj dres Dukly Jihlava. V domovine pôsobil na “farme” v prvoligových Benátkach nad Jizerou a v Kladne. Na Slovensku hral okrem Popradu aj vo Zvolene.

 

Facebook komentáre