Súťaže pre divákov

HK Poprad organizuje počas prestávok medzi tretinami domácich zápasov zábavné aktivity a divácke súťaže. Cieľom súťaží je vyplniť trávenie času cez prestávky, zabaviť fanúšikov a odmeniť najlepších.

Uhádni kto to je

sutaz-uhadni_kto_to_je

Súťaž prebieha počas prestávky medzi 1. a 2. tretinou zápasu. Moderátor vyberie náhodným výberom súťažiacich na jednej z tribún. Tí na vyzvanie moderátora hádajú identitu hráča podľa fotografie s cenzúrovanou tvárou, ktorá sa zobrazuje na veľkoplošnej obrazovke. Každý súťažiaci má jeden pokus. Po správnom identifikovaní hráča sa na obrazovke zobrazí fotografia spolu s menom hráča. Víťaz súťaže je odmenený cenou, ktorú mu venuje HK Poprad.

Ľadové nákupy

sutaz-nakupy

Počas tretiny vyhodí moderátor do hľadiska 2 loptičky. Šťastlivci, ktorí loptičky chytia, sú zapojení do súťaže. Súťaž prebieha na ľadovej ploche počas prestávky medzi tretinami. Každý súťažiaci má svoj nákupný vozík, do ktorého musí počas 30 sekundového časového intervalu nazbierať produkty našich partnerov. Tie sú umiestnené po celej dĺžke ihriska. Súťažiaci, ktorý počas určeného času nazbiera viac produktov, vyhráva celý obsah nákupného vozíka.

Stoličkový tanec

sutaz-stolickovky-tanec

Počas tretiny vyhodí moderátor do hľadiska 5 loptičiek. Šťastlivci, ktorí loptičky chytia, sú zapojení do súťaže. Súťaž prebieha na ľadovej ploche počas prestávky medzi tretinami. Úlohou súťažiacich je bezprostredne po vypnutí hudby sadnúť si na stoličku. To sa však nepodarí každému, nakoľko v úvode súťaže sú k dispozícii len 4 stoličky. Súťažiaci, ktorý si po vypnutí hudby neobsadí miesto, vypadáva zo súťaže. Súťaž pokračuje so 4 súťažiacimi a 3 stoličkami. Počet súťažiacich sa postupne znižuje. Výherca, ktorý sa v poslednom kole posadí na stoličku, je odmenený cenou od HK Poprad.

Curling s veľkými hokejkami

sutaz-curling

Počas tretiny vyhodí moderátor do hľadiska 2 loptičky. Šťastlivci, ktorí loptičky chytia, sú zapojení do súťaže. Súťaž prebieha na ľadovej ploche počas prestávky medzi tretinami. Úlohou súťažiacich je za pomoci nadrozmernej hokejky dopraviť puk zo stredovej kružnice na bod na vhadzovanie puku, ktorý je umiestnený v kružnici v koncovom pásme ihriska. Súťažiaci, ktorého puk je najbližšie pri bode na vhadzovanie puku, sa stáva výhercom a je odmenený cenou od HK Poprad.

Terče

sutaz-terce

Počas tretiny vyhodí moderátor do hľadiska 3 loptičky. Šťastlivci, ktorí loptičky chytia, sú zapojení do súťaže. Súťaž prebieha na ľadovej ploche počas prestávky medzi tretinami. Úlohou súťažiacich je z priestoru medzi kruhmi zasiahnuť čo najviac terčov umiestnených na bránke. Každý ma k dispozícii 4 puky, resp. 4 pokusy. Súťažiaci, ktorý zasiahne najviac terčov, vyhráva cenu od HK Poprad.