Z Košíc si Kamzíci odvážajú všetky 3 body
8. januára 2019
Preview zápasu DVTK Jegesmedvék vs HK Poprad
11. januára 2019

Súťažia aj diváci

Aj v januári budú mať fanúšikovia možnosť vyhrať množstvo cien v prestávkových súťažiach.

Počas zostávajúcich dvoch domácich duelov na vás čaká pestrý prestávkový program. Tešiť sa môžete na množstvo cien, súťaží, ale aj tombolu.

Počas najbližších dvoch zápasov sa hrá o tieto ceny:

1. cena – práčka od spoločnosti Whirlpool
2. cena –  AQUA PACKET – vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku AquaCity Poprad
3. cena – výživový doplnok OrthoHelp COLLAGEN a dámsky luxusný parfém DÉLICE  od spoločnosti Life Vision

Vyhodnotenie tomboly sa koná vždy po skončení druhej tretiny stretnutia. Výhercovia tomboly si môžu prevziať ceny počas druhej prestávky pri boxe časomeračov alebo po zápase na sekretariáte klubu preukázaním tombolového lístka. Výsledky tomboly zverejníme na webe HK Poprad v sekcii Tombola.

Nudiť sa nemusíte ani počas prestávok. Počas tretiny stačí chytiť loptičku a vy sa tak môžete zúčastniť súťaže priamo na ľadovej ploche a vyskúšať si svoje hokejové schopnosti. V prestávkových súťažiach môžete vyhrať vstupy do CityBowling Poprad a poukážky na lyžovačku do Ski and Sun Bachledka a taktiež poukazy od Pizza Borsalino.

Prestávkové súťaže

1. súťaž – Slalom – dvaja súťažiaci pôjdu slalom po červenej čiare pomedzi kužele a najrýchlejší z nich si domov odnáša výhru.

2. súťaž – Uhádni hráča na obrazovke – tradičná prestávková súťaž, kde sa na obrazovke objaví hráč a úlohou súťažiaceho bude uhádnuť o koho ide. Nebude to také jednoduché. Hráč bude mať zakrytú tvár pizzou. Ten, kto uhádne, tak si domov odnesie poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad.

3. súťaž – Najhlučnejšia 3búna – taktiež bude pripravená súťaž o Najhlučnejšiu 3búnu, do ktorej sa zapojí každá tribúna a jeden šťastlivec z najhlučnejšej tribúny si domov odnesie klubové tričko. Súťaž bude prebiehať počas druhej tretiny a výsledky zverejníme počas tretej tretiny na veľkoplošnej obrazovke.

4. súťaž – Traf prázdnu bránu – úlohou súťažiaceho je trafiť čo najviac pukov do opustenej brány z polovice ihriska.

*Povinnosti súťažiaceho: Každý súťažiaci je povinný mať počas súťaže na ľade na hlave upevnenú prilbu a počúvať pokyny moderátora. Malým deťom bude možné sa do súťaže zapojiť len v sprievode staršej osoby.

Facebook komentáre