Hokejový Valentín s množstvom sprievodných aktivít

Najbližšie kolo najvyššej hokejovej súťaže sa bude niesť v znamení populárnej témy pre dvojice. Pre zaľúbených sme preto počas zápasu HK Poprad – HK Nitra pripravili niekoľko sprievodných aktivít.

Už pri vstupe na zimný štadión (vchod č. 1 – A, C /najbližší pri reštaurácii) budú zaľúbené páry vítať hostesky. Nežné pohlavie potešia čerstvou ružou, ktorú im pri tejto príležitosti venuje partner podujatia Kvetinárstvo Victor.

Zaľúbeným párom budú v hľadisku venovať pozornosť objektívy kamier. Dvojice sa objavia na populárnej KISS CAM na veľkoplošnej obrazovke, kde si pred zrakmi všetkých divákov budú môcť vyjadriť náklonnosť.

V prestávkových súťažiach medzi jednotlivými tretinami zápasu to bude opäť o dvojiciach. Proti sebe sa totiž postavia súťažiace páry. Na ľadovej ploche budú bojovať o hlavnú výhru, ktorou je valentínska večera od nášho partnera Penziónu APROPO.

Láskyplný zápas ukončí milá udalosť, počas ktorej popradský hráč odovzdá ružu výherkyni našej facebookovej súťaže.

Valentínske hokejové stretnutie sa odohrá v utorok 14.2.2017 o 17:00 hod. na Zimnom štadióne mesta Poprad. Vstupenky sú v predpredaji už teraz na www.predpredaj.sk