Zo spoluhráčov sa stanú súperi
2. novembra 2019
Preview zápasu HC 07 WPC Koliba Detva vs HK Poprad
3. novembra 2019

Kamzíci ulovili centra, pod Tatry sa sťahuje Miroslav Preisinger!

Prestupový trh nikdy nespí a manažment HK Poprad pracuje neúnavne na tom, aby dal tímu spod Tatier čo najlepšiu výslednú podobu do nasledujúcich bojov o tipsportligový primát. Siete sú rozhodené, pričom hlavnou úlohou posledných týždňov bolo vystužiť káder kvalitným centrom. Čakanie je na konci, do Popradu prichádza Miroslav Preisinger!

Po 20-tich kolách sa popradskí Kamzíci nachádzajú na menej uspokojivom deviatom mieste. Po minulotýždňovom príchode nového trénera Petra Mikulu sa udiala ďalšia zmena v hráčskom kádri, ktorý prichádza vystužiť práve 28-ročný skúsený bratislavský rodák.  Ten má za sebou už viacero angažmánov, pričom si už stihol okúsiť aj českú najvyššiu súťaž v drese Plzne. “Mal som viacero ponúk, no pár chalanov tu poznám, je tu pekné prostredie a taktiež raňajky zadarmo v AquaCity (smiech). Som rád že som tu a dúfam, že sa mi bude v novom pôsobisku náležite dariť,” započal s úsmevom svoje popradské dobrodružstvo skúsený odchovanec Slovana Bratislava. “Prichádzam sem s tímovými, ale aj osobnými ambíciami. Pevne verím, že budeme tou tabuľkou stúpať pomaličky hore. Mužstvo na to určite máme a ja dúfam, že k tomu pomôžem. Všetko sa to však udialo veľmi rýchlo, takže s trénermi som sa porozprávať ešte nestihol. Určite si však sadneme a uvidíme, čo si na mňa trénerský tím pripravil,” uzavrel útočník, ktorý započal túto sezónu v drese HKM Zvolen.

K novému hráčovi sa už tradične vyjadril aj riaditeľ klubu, ktorý je novým podpisom nadšený a teší sa, kedy hráča udiví po prvýkrát v drese s Kamzíkom na hrudi. “Sme veľmi šťastní, že sa nám podarilo Preisingera podpísať. Jedná sa o slovenského centra v najlepších rokoch a my veríme, že bude pre náš tím náležitou posilou!” opísal svoje dojmy z novej posily Ľudovít Jurinyi.

 

Facebook komentáre