Predaj permanentiek na sezónu 2022/2023

HK Poprad spúšťa predaj permanentných vstupeniek na novú hokejovú sezónu. Ak chcete mať počas celého ročníka garantované svoje miesto na tribúnach Zimného štadióna mesta Poprad, čítajte ďalej.

Predaj permanentiek bude prebiehať v troch vlnách.

V prvej budú môcť využiť predkupné právo na celosezónne vstupenky ich doterajší majitelia zo sezóny 2021/2022. Klub sa verným fanúšikom rozhodol poďakovať a kompenzovať minuloročné zápasy odohrané z dôvodu opatrení bez divákov. Na cene permanentky ušetria 13% resp. až 20% v porovnaní s novými permanentkármi, a až 33% v porovnaní s individuálnymi zápasovými vstupenkami.

Druhá bude slúžiť ako predpredaj pre nových záujemcov o permanentné vstupenky za zvýhodnenú cenu. Výhodou je 8% zľava oproti cene v tretej vlne a 23% zľava oproti cenám za vstupenky na jednotlivé zápasy.

Tretia vlna ponúkne možnosť zakúpenia permanentky v neskoršom termíne. Aj v tomto prípade ušetria majitelia celosezónnej vstupenky 8% na rozdiel od kúpy vstupeniek.

Cena permanentných vstupeniek je výhodnejšia v porovnaní so súčtom cien za individuálne zápasové vstupenky. Celosezónna vstupenka zahŕňa vstup na domáce prípravné zápasy pred sezónou 2022/23, zápasy HK Poprad na 75. ročníku Tatranského pohára, domáce zápasy v základnej časti sezóny 2022/23 Tipos extraligy, domáce zápasy v nadstavbovej časti play-off, v play-off resp. play-out v sezóne 2022/23 Tipos extraligy.

Okrem vstupov na zápasy dostanete permanentku – plastovú kartu v darčekovom balení a k nej aj malý darček. Samotná karta slúži primárne ako vstupenka na zápas, ale vďaka zľavovému programu ju u partnerov HK Poprad využijete ako zľavovú kartu na ich produkty a služby. Informácie o zľavovom programe budú súčasťou darčekového balenia.

Záujemcovia si môžu rezervovať permanentky osobne na sekretariáte HK Poprad v budove Zimného štadióna mesta Poprad na 1. poschodí vo vyhradených termínoch. Rezerváciu je nutné potvrdiť bezprostrednou platbou v hotovosti. Vo všetkých fázach predaja budú pri zakúpení vystavené doklady, na základe ktorých sa uskutoční výmena za plastové karty. Pri zakúpení permanentnej vstupenky je potrebné vyplniť formulár pre majiteľa obsahujúci súhlas s poskytnutím osobných údajov a zmluvu.

Cenník

FÁZA PREDAJAPREMIUMŠTUDENT/ŤZP
1. VLNA200 €
2. VLNA230 €200 €
3. VLNA250 €220 €

Termíny rezervácii, predaja a výmeny za karty
– Rezervácie/predaj v prvej vlne: 1.6.2022 – 3.6.2022 v čase od 10:00 do 17:00 hod.
– Rezervácie/predaj v druhej vlne: 8.6.2022 – 10.6.2022 v čase od 10:00 do 17:00 hod.
– Rezervácie/predaj v tretej vlne: 28.6.2022 – 30.6.2022 v čase od 10:00 do 17:00 hod.
– Výmena za plastové karty: 1.8.2022 – 5.8.2022 v čase od 10:00 do 17:00 hod.

Vysvetlivky a informácie
ŤZP – Platí pre osoby ŤZP, ktoré sú povinné preukázať sa pri kúpe permanentnej vstupenky platným preukazom ŤZP, ŤZP-s a preukazom totožnosti alebo cestovným pasom. Na základe predložených dokladov im bude k permanentke vystavený klubový preukaz s fotografiou, ktorý bude potrebné spolu s permanentkou predložiť pri vstupe na štadión.

ŠTUDENTI – Cenová kategória študenti (žiaci) platí pre žiakov základných škôl, študentov stredných škôl a vysokých škôl dennej formy štúdia. Žiaci základných škôl a študenti stredných a vysokých škôl si môžu na základe potvrdenia o návšteve školy alebo preukázania sa ISIC-om zakúpiť permanentnú vstupenku tejto kategórie. Na základe predložených dokladov im bude k permanentke vystavený klubový preukaz s fotografiou, ktorý bude potrebné spolu s permanentkou predložiť pri vstupe na štadión.

– Permanentné vstupenky kategórie PREMIUM sú prenosné a na vstup ju môže využiť aj iná osoba ako majiteľ.
– Permanentné vstupenky ŠTUDENT/ŤZP sú neprenosné a ako vstupenku ju môže využiť len majiteľ spolu s preukazom vystaveným na meno.