Cenník vstupného na zápasy 72. ročníka Tatranského pohára
13. augusta 2019
V prvom kole sa stretneme s Banskou Bystricou, mení sa aj formát súťaže
14. augusta 2019

Rozlúčkový zápas Arne Krotáka

13. septembra 2019 sa s aktívnou hokejovou kariérou rozlúči slovenská hokejová legenda Arne Kroták. Ako bude celá akcia prebiehať?

Číslo 13 sprevádzalo tohto hokejového rekordmana celú kariéru. Aj preto sa rozlúčka Arne Krotáka uskutoční na Zimnom štadióne mesta Poprad práve 13. septembra. Predchádzať jej bude bohatý sprievodný program, moderovaný Marcelom Forgáčom, ktorý odštartuje od 14:00 hod. v exteriéri štadióna. Návštevníci slávnostného zápasu sa môžu tešiť na množstvo lákadiel, autogramiádu a stánky rôzneho zamerania či pódium, na ktorom sa uskutočnia koncerty hudobných kapiel. Pre každého bude pripravený aj pamätný darček a automatické zaradenie do zlosovania o hodnotné ceny v tombole. V zápase, ktorý sa začne o 16:00 hod., sa predstaví množstvo známych mien, ktoré dlhé roky bavili slovenských hokejových divákov. Samotný duel bude trvať dvadsať minút, nasledovať budú individuálne súťaže jednotlivých aktérov.

Ak sme vám tvrdili, že kariéra našej slávnej “trinástky” skončí v tomto dueli, trochu sme vás zavádzali. Pravdepodobne najväčší aplauz sa našou arénou rozozneje v 13. minúte zápasu prvého kola Tipsport ligy ročníka 2019/2020, ktorý sa začne v ten istý deň o 18:00 hod. Práve v tomto čase vykorčuľuje Arne poslednýkrát na súťažný hokejový ľad.

My veríme, že v tento nezabudnuteľný deň zaplníte náš zimný štadión do posledného miestečka. Ide predsa o dátum, ktorý sa zapíše do histórie slovenského športu. Vytupenky na podujatie si môžete zakúpiť cez Predpredaj.sk na tomto odkaze. Platia na rozlúčku s kariérou rekordmana aj zápas HK Poprad. Permanentky HK Poprad platia aj na rozlúčkový zápas.

Účasť na zápase prisľúbili:
Miroslav Škovira, Slavomír Pavličko, Radoslav Suchý, Miroslav Šimonovič, Jiří Bicek, Ladislav Nagy, Lukáš Bambúch, Jozef Stümpel, Jaroslav Kasík, Jaroslav Kmiť, Richard Rapáč, Peter Junas, Martin Frank, Jaroslav Jabrocký, Juraj Kledrowetz, Peter Klouda, Ľubomír Vaic, Stanislav Kožuch, Martin Klempa, Michal Segľa, Martin Segľa, Pavol Segľa, Igor Rataj, Ivan Saloň, Juraj Faith, Peter Gápa, Peter Hrehorčák a Roman Gavalier.

 

Facebook komentáre