Staňte sa patrónom HK Poprad

Marketingový tím HK Poprad prichádza s ďalšou novinkou. Odteraz sa môžete stať patrónom klubu a k popradským hokejistom byť ešte bližšie, ako kedykoľvek predtým.

Kamzíci spúšťajú vlastný kanál na sociálnej sieti Patreon.com, ktorá je určená na podporu tvorcov. Fanúšikovia budú môcť vidieť prémiový obsah a zároveň podporia jeho tvorbu. Vďaka mesačnej finančnej podpore v cene vstupenky na hokejový zápas nielenže podporia marketingové oddelenie, ktoré prináša najlepší možný obsah, ale zároveň získajú mesačný prístup k exkluzívnemu materiálu, ktorý bez podpory fanúšikov nie je možné vytvárať. Patrónom klubu sa môžu stať v dvoch podobách. K dispozícii je verzia Patrón a Šiesty hráč.

Patrón (1 €/mesiac bez DPH) – Finančná podpora marketingového oddelenia na tvorbu produkcie, obsahu a projektov pre fanúšikov, zapožičanie a nákup technického vybavenia (crowdfunding).

Šiesty hráč (5 €/mesiac bez DPH) – Zákulisné videá z priestorov šatne a hráčskej lavice, premiéry videí publikované skôr ako na iných sociálnych sieťach, obsah publikovaný výhradne na Patreon.com (fotky, videá), pozadia na mobil a počítač, súťaže o vecné ceny.

K prihláseniu nie je nutná registrácia, stačí Google účet alebo Facebook. Zaplatiť je možné platobnou kartou alebo cez PayPal.

Z ceny predplatného odvádza klub províziu prevádzkovateľovi sociálnej siete.

Ďakujeme za vašu podporu.