Traja mladí Kamzícii v aktuálnej reprezentácii do dvadsať rokov, zastúpenie máme aj v iných kategóriách

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Róbert Petrovický nominoval troch Popradčanov  na tréningový kemp a následný Turnaj 4 krajín, ktorý sa od 7. do 9. novembra odohrá v Piešťanoch.

V aktuálnej nominácii figuruje 26 hráčov. Až traja z nich momentálne pôsobia v našom klube. Ide o brankára Romana Rychlíka, obrancu Borisa Česánka (aktuálne zranený) a útočníka Jakuba Nespalu. Pre „dvadsiatku“ to bude jeden z kľúčových turnajov v príprave na vrchol sezóny – decembrové Majstrovstvá sveta U20 v Českej republike.

Svoju nomináciu prezradili aj tréneri „osemnástky“, ktorú v rámci prípravy teraz čaká Turnaj 4 krajín v Kodani. Ešte predtým sa U18 zíde v Piešťanoch na tréningom kempe. Medzi náhradníkmi sa nachádzajú aj hráči HK ŠKP Poprad Štefan Dlugoš, Ján Lukáč a Michal Stanček.

„Šestnástku“ čaká Výcvikový tábor v Trnave, následne sa hokejisti presunú do Budapešti, kde sa stretnú s miestnou reprezentáciou. Toto všetko absolvuje aj Sebastián Nahálka, náhradníkmi sú Adam Gajan a Marko Tomas.

V zmiešanej nominácii SR16 a SR17 na turnaj do Minska a pre Výcvikový tábor v Námestove nájdeme Filipa Mešára, Markusa Suchého a Alexa Šoteka.