Verejná dražba retro dresov sa uskutoční po zápase s Košicami

HK Poprad pre svojich fanúšikov pripravuje neustále atraktívnejšie novinky a jedna z nich sa dotkne aj dražby retro dresov. V tejto kolekcii Kamzíci odohrali zápas proti Slovanu Bratislava a predstavia sa v nej aj v nedeľňajšom dueli s Košicami. Spomínanou novinkou bude verejná dražba naživo, kde si účastníci budú môcť vydražiť vlastnoručne podpísané retro dresy svojich miláčikov hneď po zápase. 

Vedenie a marketingový tím HK Poprad vyhlasuje na nedeľu, 22.12.2019, oficiálnu „live“ dražbu retro dresov. Záujemcovia tak budú mať jedinečnú príležitosť uchmatnúť si jeden zo špeciálnych dresov bezprostredne po derby s HC Košice. Bude sa tak jednať o originálny vianočný darček, ktorý si bude môcť šťastný víťaz venovať pod stromček a popýšiť sa v ňom už v ďalšom zápase, kedy privítame mužstvo MAC Újbuda.

Dražba bude prebiehať 30 minút po zaznení „Tichej noci“ a zúčastniť sa môže naozaj každý, kto túži po originálnom a pamätnom drese do svojej zbierky. Celá akcia bude prebiehať na tribúne B2, kde si postupne vydražíme dresy všetkých Kamzíkov, ktorí v daných dresoch nastúpili. Počiatočná suma za retro dres sa bude pohybovať na hranici 60 eur a minimálne prihodenie je 5 eur. Dresy, ktoré sa nepodarí vydražiť budú následne dražené prostredníctvom webu, takže je len na Vás, či zariskujete a budete čakať na online dražbu, alebo si prídete po dres svojho obľúbeného Kamzíka už dnes po zápase.  Pamätajte však, že po retro dresoch a kolekcii je veľmi veľký záujem a nikto nevie s presnosťou určiť, či sa na Vás usmeje šťastie aj pri dražbe cez internet.

So záujemcami o tento originálny kúsok sa vidíme dnes na tribúne B2. Platba prebehne na mieste a tak môže byť dres Váš ešte čerstvý a pripravený na zaradenie do Vašej jedinečnej zbierky. Počas aukcie je možné platiť iba v hotovosti. Ďakujeme za pochopenie. Tešíme sa na Vás.