Výťažok z vianočného punču poputuje do správnych rúk

Tak ako už je tradíciou, aj tento rok sa uskutočnil vianočný punč v kompetencii hokejistov a klubu HK Poprad. V stánku sa fanúšikom mohli predstaviť hráči ako Joona Erving, Patrik Nechvátal, Aleksandar Magovac, Petr Ulrych a Tomáš Vošvrda. Podujatie to bolo vydarené, fanúšikovia mali možnosť sa porozprávať so svojimi miláčikmi a zároveň prispeli na dobrú vec.

Akcia v kompetencii hokejistov HK Poprad sa uskutočnila už tradične medzi vianočnými sviatkami v priestoroch stánkov pri obchodnom centre Fórum Poprad. Kamzíci sa podujali urobiť správnu vec a opäť sa vyzbieraná čiastka venuje na dobročinné účely. Výťažok z vianočného punču totiž poputuje rodičom malého 5-mesačného bojovníka s chorobou hydrocefalus. „Stále je potrebné pomáhať a podporiť dobrú vec. Preto sme tu a som rád, že sme mohli byť súčasťou,“ nechal sa počuť brankár Tomáš Vošvrda.

Celková vyzbieraná čiastka činí 630 eur, pričom ďalších 120 eur sa rozhodol darovať a následne aj peniažky odovzdať práve český gólman. Všetkým, ktorí takto prispeli by sme sa chceli v rámci celého klubu poďakovať a tešíme sa z ich priazne a podpory. Výťažok tohto charitatívneho punču poputuje rodine Zuzanky L., ktorá sa už s chorobou hydrocefalus narodila, no každým dňom bojuje o to, aby sa z danej choroby dostala. HK Poprad praje Zuzanke veľa šťastia a drží palce v súboji s touto zákernou chorobou.

Podujatie sa mohlo uskutočniť aj za podpory našich partnerov, ktorými sú: