V bohatom zápase na góly nakoniec ťahal Poprad za kratší koniec
3. februára 2017
Lichanec v nominácii na Zlatú prilbu
5. februára 2017

All Star 2017 s výraznou popradskou stopou

Výborná atmosféra a plný štadión. Pod Tatrami to počas ostatného víkendu poriadne hokejovo žilo. Svoje sily si v zápase Tím Bondra vs. Tím Šatan zmeral výber najlepších hráčov ligy pod vedením skvelých trénerov a generálnych manažérov. Ale nie len o tom bol All Star Víkend 2017 v Poprade.

Na ľade nesúťažili len hráči. Aj vy, fanúšikovia, ste mali možnosť otestovať si svoje hokejové zručnosti vo Fan zóne, ktorá bola pre vás pripravená pri zimnom štadióne. Na rôznych stanovištiach ste si mohli precvičiť streľbu na terč, či rýchlosť a tvrdosť vašej strely. Presne ako hráči na štadióne. To však nebolo všetko. Pred samotným zápasom, ale hlavne po jeho skončení, vám náladu pozdvihol aj koncert skupiny Heľenine oči. Nie je tajomstvom, že táto akcia sa koná hlavne kvôli vám. Aj takýmto spôsobom sa vám všetci v hokejovej verejnosti chceme odvďačiť za vašu priazeň a dúfame, že sa nám to podarilo.

Záštitu nad prípravou celej fanzóny a zimného štadióna mesta Poprad prevzal primátor Jozef Švagerko. Prípravy na toto podujatie neboli jednoduché a netrvali krátko. Stavba samotnej Fan zóny, technické zabezpečenie od svetiel, hudby, réžie, náročná výmena reklám na mantineloch, nácviky mládeže, autogramiáda, celkový marketing, ale rovnako aj tzv. „papierovačky“, ktoré v konečnom dôsledku ani nie je vidieť. No aj vďaka vám sme hokejovému Slovensku ukázali, že v Poprade vieme, ako na to. Všetkým nám v žilách koluje hokejová krv. Všetci sme ‚Hokej Pozitív‘. Veľká vďaka preto patrí nie len vám fanúšikom, ktorí ste do Popradu prišli z ďaleka alebo z blízka, ale hlavne by sme touto cestou chceli poďakovať všetkým dobrovoľníkom, brigádnikom, účinkujúcim, hráčom a ľuďom, ktorí akokoľvek participovali na príprave a priebehu tohto podujatia. Bez vás všetkých by All Star 2017 v Poprade nebol tým, čím bol.
Ďakujeme.

Facebook komentáre