Aukcia dresov a betónov Tomáša Vošvrdu zo sezóny 2019/2020

Popradskí fanúšikovia majú opäť možnosť získať jedinečný kúsok do svojej zbierky. V stredu štartuje aukcia autentických hraných dresov, v ktorých odohrali Kamzíci zápasy uplynulej sezóny. Novinkou je možnosť získať brankárske betóny Tomáša Vošvrdu.

Bielu sadu dresov vyrobila spoločnosť 3b. Tím ich obliekal v priebehu celej sezóny. V prvej polovici ročníka slúžili ako domáce dresy, od jeho druhej časti ich hráči využívali počas zápasov hraných na klziskách súperov. Do aukcie sa dostali aj brankárske betóny Tomáša Vošvrdu, v ktorých odchytal uplynulú sezónu vrátane prípravného obdobia.

Zberatelia sa pobijú až o 35 dresov. V ponuke sú dresy hráčov, ktorí hájili farby popradských Kamzíkov v priebehu celej sezóny. Navyše bude ku každému predmetu aukcie vystavený certifikát pravosti.

Aukcia bude prebiehať na stránke partnera HK Poprad www.forfanshop.com. Začiatok aukcie je naplánovaný na stredu 12. augusta o 18:00 hod. Vyvolávacia cena dresov je 70 €, pričom minimálny prihadzov je 5 €. Betóny sa začínajú dražiť od 400 € a prihodiť je potrebné minimálne 10 €. Aukcia vyvrcholí o týždeň v stredu 19. augusta o 18:00 hod.

Vydražte si hraný dres a potešte tak seba alebo svojich blízkych originálnym kúskom.