S Banskou Bystricou sme prehrali o gól

HC ´05 Banská Bystrica – HK Poprad 4:3 (0:1, 2:0, 2:2)

Poprad vstúpil do zápasu výborne a už po 84 sekundách viedol po góle Jendeka. Banská Bystrica otočila vývoj stretnutia na konci druhej tretiny, keď sa dostala do vedenia 3:1. Poprad znížil v treťom dejstve Svitanom, ale domáci šli opäť do vedenia o dva góly. Necelé tri minúty pred koncom znížil stav na 3:4 Záborský, ale Poprad už nedokázal zápas vyrovnať.

Góly: 37. Vela (Turnbull, Ďatelinka), 39. Gašpar (Hora, Bačik), 44. Hora (Stránský), 54. Turnbull (Wilkins, Hora) – 2. Jendek (Mlynarovič, Kotvan), 50. Svitana (Kukuča, Brincko), 57. Záborský (Drgoň, Svitana)

Rozhodovali: Baluška, Fridrich – Jurčiak, Valo

Vylúčení: 3:2 na 2 min., presilovky 0:1, oslabenia 0:0

1 711 divákov

HC´ 05 Banská Bystrica: Belányi (Tervo) – Bačik, Hora, Ďatelinka, Wilde, Dame-Malka, Holenda, Žabka – Gašpar, Bíreš, Žitný – Wilkins, Vela, Turnbull – Matoušek, Sojka, Štrauch – Macek, Stránský, Faith

HK Poprad: Vay (Rabčan) – McFadden, Betker, Brejčák, Drgoň, Kotvan, Brincko, Česánek – Kukuča, Beaudoin, Svitana – Záborský, Coulter, Gerlach – Šotek, Mlynarovič, Jendek – Kundrik, Suchý, Urbánek