Colin Jacobs adeptom na Zlatú prilbu mesiaca december!

Rok 2019 sa už pomaly končí a pre Kamzíkov mal ku koncu veľmi sladkú príchuť. Popradčania dokázali vyhrať 9 zápasov po sebe, zohrať sa pod novým trénerom a nakoniec prišla čerešnička na torte v podobe koncoročného domáceho víťazstva proti MAC Újbuda. To však nie je ešte všetko a teraz máte možnosť rozhodnúť, že sa populárna Zlatá prilba presunie pod Tatry!

Zlatá prilba je súťaž, v ktorej sa každý mesiac hodnotí najkrajší gól jednotlivca. Minule o ňu zabojoval Marek Zagrapan so svojim gólom, ktorý zaznamenal v zápase proti Michalovciam, tentokrát sa ju pokúsi ukoristiť americký univerzál Colin Jacobs. Ten sa v kádri Kamzíkov už naplno aklimatizoval, postupne jeho výkony naberajú na obrátkach a v súčasnosti s ďalšími štyrmi hráčmi Tipsport ligy súperí o toto prestížne ocenenie aj on.

Gól, ktorý je nominovaný na gól mesiaca sa zrodil pri zápase so Zvolenom, ktorý Popradčania odohrali pod Pustým hradom. Zásluhu na ňom mala najmä dvojica Lukáš Paukovček – Colin Jacobs, ktorá sa pohrala s domácim gólmanom a druhý menovaný sa z bezsprostrednej blízkosti nemýlil. Zahlasovať za tento výstavný kúsok môžete v aplikácii Tipsport liga, čím môžete pomôcť k tomu, aby Zlatá prilba od budúceho mesiaca svietila práve na popradskom zimáku!