Nastali DOBRÉ ČASY – KAMZÍK BURGER v predaji
18. augusta 2017
Košice premohli Yunost
18. augusta 2017

Ďalší krok k fanúšikom – povoľujeme konzumáciu na tribúnach

HK Poprad pripravil pre fanúšikov ďalší ústretový krok. Prísny zákaz konzumácie jedál a nápojov na tribúnach na Zimnom štadióne mesta Poprad je dočasne upravený podľa nových pravidiel. Počas prípravných zápasov HK Poprad a Tatranského pohára si budú môcť fanúšikovia vychutnať balené jedlá a nápoje v pohároch už aj na tribúnach. Cieľom HK Poprad je poskytnúť fanúšikom komfort a spríjemniť im počas zápasov hokejový zážitok. Ide o testovacie obdobie. V prípade, že počas tohto skúšobného obdobia nedôjde k závažným porušeniam, bude konzumácia balených jedál a nápojov v pohároch povolená aj naďalej.

Je však potrebné si uvedomiť, že nápoje v akýchkoľvek fľašiach sú stále zakázané. Tento zákaz je ustanovený aj v Z.z. č. 1/2014 o organizovaní verejných športových podujatí a o zmene a doplnení niektorých zákonov §15 a §16. Nechceme vám spôsobovať diskomfort, ale faktom je, že sa neraz v športovej histórii stalo, že návštevník športového podujatia v nižšom, ale aj vyššom štádiu alkoholového opojenia vytrhol malému dieťaťu fľašu z rúk a tú vzápätí hodil na ľadovú plochu.

Cieľom všetkých obmedzení je zabezpečenie bezpečnosti návštevníkov zimného štadióna. Zároveň upozorňujeme na zákaz vhadzovania akýchkoľvek predmetov na ľadovú plochu, nakoľko môžu spôsobiť vážne zranenia hráčom. Prosím vás, zoberte na vedomie, že ste povinní dodržiavať pokyny organizátora. Za pochopenie ďakujeme.

Facebook komentáre