Dnes po zápase s Košicami prebehne live aukcia dresov z prípravného obdobia

Jedinečné zberateľské kúsky, ktorými sú alternatívne dresy popradských Kamzíkov, si môžu záujemcovia dnes po zápase vydražiť.

Vedenie a mediálny tím HK Poprad vyhlasuje na piatok, 22.09.2023, oficiálnu „live“ dražbu alternatívnych dresov. Záujemcovia tak budú mať jedinečnú príležitosť uchmatnúť si jeden zo špeciálnych dresov bezprostredne po zápase s Košicami. Bude sa tak jednať o originálny darček, ktorý si bude môcť šťastný dražiteľ obliecť už v ďalšom zápase.

Dražba bude prebiehať približne 20 minút po skončení zápasu s Košicami a zúčastniť sa môže naozaj každý, kto túži po originálnom a pamätnom drese do svojej zbierky. Celá akcia bude prebiehať na tribúne B2, kde si postupne vydražíme dresy všetkých 25 Kamzíkov. Dresy budú obsahovať podpisy hráčov a vystavený bude k ním certifikát potvrdzujúci autenticitu.

Počiatočná suma za dres sa bude pohybovať na hranici 90 eur a minimálne prihodenie je 5 eur. Platba bude potrebná hneď na mieste a v hotovosti. Dresy, ktoré sa nepodarí vydražiť, budú následne dražené prostredníctvom webu, takže je len na Vás, či zariskujete a budete čakať na online dražbu, alebo si prídete po dres svojho obľúbeného Kamzíka už dnes po zápase. Pamätajte však, že po alternatívnych dresoch a kolekcii je vždy veľký záujem a nikto nevie s presnosťou určiť, či sa na Vás usmeje šťastie aj pri dražbe cez internet.

So záujemcami o tento originálny kúsok sa vidíme dnes na tribúne B2. Ďakujeme za pochopenie. Tešíme sa na Vás.