Gól Mateja Paločka na zisk bodov nestačil

HK Dukla Ingema Michalovce – HK Poprad 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Góly: 10. Korhonen (Lalancette, Ventelä), 48. Šimun (Chalupa, Farkaš) – 4. Matej Paločko (Bjalončík, Kundrik)

Rozhodovali: Kalina, M. Korba – Bogdaň, Smrek

Vylúčení: 2:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0

3 800 divákov

Michalovce: A. Trenčan – Hančák, Ventela, Pukka, Mesikammen, Ťavoda, Vorobjev, Zekucia – Korhonen, Lalancette, Spilar – Mons, Galamboš, Giľák – Hričina, Linet, Mašlonka – Chalupa, Šimun, Hvila – Farkaš

Poprad: Vošvrda – Erving, Ulrych, Brejčák, Kozák, Larkin, Dalhuisen, Česánek – Matúš Paločko, Preisinger, Handlovský – Svitana, Zagrapan, Takáč – Lapšanský, Jacobs, Vandas – Kundrík, Bjalončík, Matej Paločko

Hlasy po zápase:

Peter Bartoš (asistent trénera Michaloviec) – V prvých piatich minútach sme mohli prehrávať 3:0, dostali sme iba jeden gól. Myslím si, že gól chlapcov nakopol, začali si viac veriť na puku, tlačiť sa do bránky. Podržal nás aj brankár Trenčan, ktorý chytil pár šancí. Chlapci do toho dali srdiečko, takto sa má doma bojovať a sme radi, že sme zvíťazili a ideme ďalej.

Peter Mikula (tréner Popradu) – Povedané v úvodzovkách, môžem tolerovať iba výkon v prvej tretine, najmä v prvých piatich minútach mali domáci pred nami veľký rešpekt. Potom sme sa za stavu 1:0 vrátili k hre, ktorá nezdobí toto mužstvo, mali sme ťažké nohy, myseľ bola neviem kde a domáci išli cieľavedome za víťazstvom a vyhrali zaslúžene.