Preview zápasu Dukla Trenčín vs HK Poprad
22. decembra 2017
Predvianočný čas poslúžil na príjemné stretnutia
23. decembra 2017

Líder tabuľky nám nestrelil ani jeden gól

HK DUKLA TRENČÍN – HK POPRAD 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) 

Góly: 23. Dinda (Bondra, Vartovník), 60. Mlynarovič (Štrauch). Rozhodovali: Baluška, Goga – Junek, Šefčík, vylúčení 3:3, presilovky a oslabenia: 0:0, 2717 divákov.

Zostavy:
Trenčín: Valent – Starosta, Themár, Cebák, Frühauf, Holenda, Bohunický, Pač – Bezúch, Ölvecký, Radivojevič – T.Varga, Sojčík, Marcel Hossa – Gašparovič, R.Dlouhý, O.Mikula – Špankovič, Pardavý ml., J.Švec

Poprad: Corbeil – McDowell, D.Brejčák, Petran, P.König, Dinda, Ježek – Svitana, Mlynarovič, Štrauch – Buc, Heizer, Lichanec – D.Bondra, Vartovník, Abdul – Matúš Paločko, Hvila

 

Hlasy trénerov:
Peter Oremus, tréner Trenčína: “Za dnešný výkon sme si víťazstvo nezaslúžili, pretože v našej hre chýbali veci, ktoré nás v predošlých zápasoch predurčovali k víťazstvu. Musíme sa vrátiť k tým činnostiam, ktoré nám fungovali a potom budeme znova úspešní.”

Marcel Ozimák, tréner Popradu: “Teší nás, že sme prvýkrát v sezóne dokázali zdolať taký tím ako je Trenčín. Na zápas sme sa dobre prichystali. Boli sme aktívni a hrali sme dôrazne, prejavili sme vôľu po víťazstve. Chcem vyzdvihnúť gesto Petra Frühaufa, ktorý sa priznal, že faul na neho nebol. Je to chlapský čin, ktorý si zaslúži pochvalu.”

Facebook komentáre