Vydražte si výročný dres HK Poprad
13. januára 2017
Milan Skokan sa dožil jubilea
14. januára 2017

Martin sme zdolali po nájazdoch

MHC Martin – HK Poprad 3:4 pp a sn (1:2, 1:1, 1:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 4. Brňák (Rusina), 30. Brňák (Rusina), 43. Pulli (Dlouhý, Surovka) – 7. Kroták (Paločko, Suchý), 16. Svitana, 37. Fabián (Svitana), rozh. nájazd Svitana. Rozhodovali: Lauff – Riš, Korba, vylúčení: 6:6 na 2 min, Guľajev na 5+DKZ, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 1400 divákov.

Zostavy:
MHC Martin: Pavlas – Pulli, Salija, Rusina, Brňák, Dvořák, Leško, Pacalaj – Rapáč, Heizer, Koyš – Varga, Galamboš, Korostin – Pokrivčák, Surovka, Dlouhý – Mráz, Jurášek, Rzavský

HK Poprad: Šúrek – Guľajev, Fabian, Suchý, Dinda, Ježek, Krempaský, Postnikov – Bondra, Zagrapan, Henderson – Kroták, Troliga, Paločko – Hvila, Lichanec, Vorobjev – Svitana, Mlynarovič, Štrauch

Hlasy trénerov po zápase:
Pavel Paukovček
, tréner Martina: “Opäť sme hrali v oklieštenej zostave. Chlapci podali obetavý a bojovný výkon, za ktorý by sme si zaslúžili viac ako jeden bod. Veľmi sa narobíme na každý gól. Žiaľ, prišli sme o ďalšieho hráča, zranený Rapáč bol po faule do hlavy v bezvedomí, verím, že sa z toho dostane. Takéto zákroky by sa v hokeji nemali stávať.”

Marcel Ozimák, tréner Popradu: “Čakali sme ťažký zápas. Martin sa po neúspešnej sérii zmobilizoval a neustále atakoval našu bránku. Do problémov sme sa dostali aj vlastnými chybami a oslabeniami. V závere sme dokázali ubrániť nerozhodný stav. Mali sme asi šťastnejšiu ruku pri výbere hráčov, ktorí potom premenili samostatné nájazdy.”

Facebook komentáre