Mlynarovičove dva góly na Spišskú nestačili

HK GROTTO Spišská Nová Ves – HK Poprad 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)

Hokejisti HK GROTTO Spišská Nová Ves zvíťazili v nedeľňajšom zápase 8. kola Tipos extraligy nad HK Poprad 4:3.

„Kamzíci“ dokázali odpovedať na prvý aj druhý gól domácich, no tí súperovi gólovo odskočili v tretej tretine. Víťazný gól si pripísal Michael Vandas. Na jeho zásah z 58. minúty ešte stihol odpovedať Miloš Bubela. Päť zo siedmich gólov padlo v presilovkách.

Spišiaci dosiahli v ôsmom zápase sezóny štvrté víťazstvo, po ktorom sú s 12 bodmi na priebežnom 4. mieste tabuľky. Popradčania prehrali tri z uplynulých štyroch stretnutí a s 11 bodmi sú na priebežnej 6. priečke.

Góly: 12. Majdan (Kerbashian), 37. Štrauch (Beaudry), 55. Giľák (Salituro, Majdan), 58. Vandas (Rapáč) – 20. Mlynarovič (Yogan), 53. Mlynarovič (Yogan), 60. Bubela

Rozhodovali: Korba, Kalina – Bogdaň, Vyšný

Vylúčení: 5:9 na 2 min., presilovky: 3:2, oslabenia: 0:0

2 950 divákov

Spišská Nová Ves: Melicherčík – Ališauskas, Malina, Beaudry, Romaňák, Ordzovenský, Žiak – Vandas, Kerbashian, Salituro – Rapáč, Nellis, Štrauch – Giľák, Bortňák, Majdan – Novák, Tkáč, Hamráček

Poprad: Peters – Kotvan, Drgoň, Brincko, Bokroš, M. Mešár, Meliško – Záborský, Skokan, Svitana – Yogan, Bubela, Soberg – Petráš, Paukovček, Kukuča – Paločko, Mlynarovič, Valigura