Zvolen si vezie z Popradu tri body
22. októbra 2017
Dnes vrcholí aukcia dresov z Tatranského pohára
24. októbra 2017

Mužstvo musí preklenúť obdobie zranení kľúčových hráčov

Pre popradských hokejistov neboli posledné zápasy príjemné. Za štyri dni odohrali až tri zápasy, v dvoch z nich ťahali za kratší koniec. Pod výsledky sa podpísalo viacero aspektov. Čakajú Kamzíkov dobré časy?

Brankári HK Poprad nadviazali aj počas posledných zápasov na predošlé výkony. Hoci inkasovali viac gólov, svoje štatistiky si príliš nezhoršili.

Popradská defenzíva je však na tom o čosi horšie. Výpadky viacerých hráčov znamenali výkyvy počas zápasov. Zranenie hornej časti tela trápi Ľubomíra Dindu, ktoré mu nedovolí zasiahnuť do hry ani počas najbližších zápasov. Zriedkavé zranenie sa na tréningu prihodilo aj jednému z pilierov obrany, Danielovi Brejčákovi. V mužstve Popradčanov už nefiguruje Alexander Ignatov, s ktorým klub ukončil spoluprácu.

Spomedzi útočníkov potešil viacerých fanúšikov návrat Andreasa Štraucha, ktorý v svojom prvom zápase po vyliečenej chorobe zaznamenal gól. Naopak, Jurajovi Majdanovi nedovolila zasiahnuť do hry viróza. Ofenzíva sa stále nemôže spoliehať na Arne Krotáka, ktorý sa po rekonvalescencii dnes prvýkrát postavil na ľad. Počas najbližších dní tak bude trénovať a pripravovať sa na návrat do zápasového tempa. V zápase sa už niekoľko týždňov neobjavil ani Richard Rapáč, ktorý si doliečuje zdravotné problémy. Podľa predpokladov by mal v stredu začať trénovať. Bližšie informácie o jeho dlhodobej maródke vám prinesieme zajtra v rozhovore. V priebehu dvoch týždňov si bude zranenie v dolnej časti tela liečiť český útočník Jindřich Abdul. Modro-biely dres si už neoblečie ruský útočník Vladislav Bogoslovskij. HK Poprad s ním ukončil spoluprácu.

                                    

Facebook komentáre