Na slovíčko s partnerom: Easy Flyers

Predstavujeme partnera HK Poprad spoločnosť Easy Flyers s. r. o. Na naše otázky odpovedal jej výkonný riaditeľ Jozef Kucharzyk.

V krátkosti predstavte svoju firmu, čím sa zaoberá a na akých trhoch pôsobí.

Sme dodávateľom urgentnej leteckej prepravy pre automobilový, strojárenský a elektrotechnický priemysel. Špecializujeme sa na všetky druhy prepráv od leteckej a cestnej nákladnej prepravy, cez charterové lety až po službu Onboard courier, kde dodávame potrebný materiál klientom pasažierom na palube lietadla, ktorí vezú tovar v príručnej alebo odbavenej batožine a to v čo najkratšom možnom čase. Pôsobíme celosvetovo 24 hodín denne, máme pokrytie na každom medzinárodnom letisku od Ázie, cez Európu, až po celý americký a africký kontinent.

Prečo ste sa rozhodli podporiť HK Poprad a čo si sľubujete od vzájomnej spolupráce?

Ja sám osobne som hokej hrával a viem z vlastných skúseností, ako je zložité a finančne náročné udržať konkurencieschopný tím. Chcem týmto mužstvu HK Poprad pomôcť k úspechom a sľubujem si od toho spoluprácu na dlhodobej úrovni, kde by tie výhody plynuli na oboch stranách.

Aké výhody plynú Vašej spoločnosti zo sponzorovania hokejového tímu?

Pre nás je veľmi dôležité, aby sme boli videní a mohli propagovať našu značku po celom Slovensku, kde sme otvorili novú pobočku na najkrajšom letisku na Slovensku v Poprade, pod Tatrami. Aké budú ďalšie výhody? To asi ukáže čas. Necháme sa prekvapiť.

Aký máte osobne vzťah k športu?

Mám k športu a obzvlášť k hokeju veľmi kladný vzťah. A preto ma aj mrzí, že športu nie je na Slovensku venovaná väčšia pozornosť. Výchova mladých talentov by mala byť prioritou a šport na Slovensku by mal byť dostupným pre každého, kto má o to záujem. Inak som veľkým a verným fanúšikom a fandím, aj keď sa nedarí. Musím sa ale priznať, že neviem veľmi prehrávať a ťažko to nesiem.