Preview zápasu HK Poprad vs MHK 32 Liptovský Mikuláš
4. marca 2018
Autogramiáda pred PLAY OFF
5. marca 2018

Poprad aj po šiestykrát zdolal Liptovský Mikuláš

HK Poprad – MHK 32 Liptovský Mikuláš 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)

Góly: 20. Buc (Vartovník, Petran), 22. Abdul (Paločko ml.), 32. Abdul (Paločko ml.) – 26. Vybíral (Nádašdi, Moravčík), 37. Huna (Langhammer, M. Sukeľ)

Rozhodovali: Kalina, Lauff – Gajan, Gavalier

Vylúčení: 3:3, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

964 divákov

Zostavy:

Poprad: Kováč – Brejčák, König, McDowell, Petran, Fabian, Dinda, Davydov, Bdžoch – Štrauch, Nagy, Svitana – Vartovník, Heizer, Buc – Bondra, Paločko ml., Abdul – Koky, Ježek, Hvila

L. Mikuláš: Košarišťan – Moravčík, Tabaček, Gründling, Nemec, Mezovský, Nádašdi, Bača, Kurali – Vybíral, M. Sukeľ, Laco – Števuliak, Langhammer, Ru. Huna – J. Sukeľ, Piatka, Kriška – Lištiak, Uhrík, Žiak

Hlasy po zápase:

Marcel Ozimák, tréner Popradu: Nám bolo úplne jasné, že k nám nepríde odovzdaný súper, čo sa aj potvrdilo. Mikuláš bojoval o každý puk. My sme v priebehu zápasu trocha poľavili, najmä čo sa týka dôrazu vzhľadom k predošlým zápasom. To sa nám mohlo vypomstiť. Som rád, že chalani to ustáli a dotiahli zápas do víťazného konca. Verím, že našu víťaznú šnúru ešte natiahneme. Dôležitý bude vstup do play-off.

Marek Uram, tréner Liptovského Mikuláša: Musím povedať, že na zápas sme sa pripravili. V prvej tretine škoda toho gólu z konca, keď nám Poprad odskočil. V druhej tretine bol Poprad lepší. V jej závere sme inkasovali smolný tretí gól. V presilovke o dvoch hráčov sme znížili, ale v tretej časti sme nepremenili naše šance a odchádzame bez bodov.

Facebook komentáre