Poprad odohrá prípravu a Tatranský pohár v špeciálnej sade dresov

Hlavnou dominantou dresov na prípravné obdobie nie je logo klubu, ale názov mesta Poprad. Prevedenie textu je v písanej podobe.

Dresy od spoločnosti 3b sú v dvoch farebných vyhotoveniach – bielej a modrej. Na vonkajšej strane golieru je ako pocta aplikovaný symbol s iniciálami zosnulého hlásateľa Františka Sučka. Na vnútornej strane goliera je uvedený rok založenia klubu 1930. Dobrou správou pre zberateľov je plánovaná aukcia jednej z dvoch sád.

Poznáme už aj čísla dresov nových hráčov. Lukáš Paukovček preberie číslo 91 po Michaelovi Vandasovi, Andrew Yogan číslo 12 po Dávidovi Bondrovi. Špecialitou je (staro)nové číslo 88 Mateja Paločka. V minulosti už nastúpil aj s číslami 8, 10, 15 a 36.

Malou zmenou prešli aj tréningové dresy. Sú na nich opäť logá partnerov klubu. Jedinou zmenou dizajnu prešiel golier, ktorý je na drese v odlišnej farbe. Menia sa ale ich farebné variácie. Brankári budú opäť siví, hlavné formácie budú biele a modré. Špeciálne formácie resp. počas tréningov s delením na skupiny budú mať Kamzíci oblečené čierne a svetlomodré dresy.