Poprad uspel aj v druhom pohárovom zápase

HK Dukla Ingema Michalovce – HK Poprad 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Popradskí hokejisti sa predstavili v druhom zápase Tipsport Kaufland Cupu na ľade Michaloviec. Zásluhou presilovkového gólu z 19. minúty, ktorý strelil Miroslav Preisinger, presného zásahu Petra Bjalončíka zo záveru druhej tretiny a čistého konta Tomáša Vošvrdu zvíťazili pomerom 2:0.

Góly: 19. Preisinger (Svitana, Drgoň), 40. Bjalončík (Preisinger, Matúš Paločko)

Rozhodovali: Korba, Kalina – Janiga, Bogdaň

Vylúčení: 6:8 na 2 min., presilovky 0:1, oslabenia 0:0

250 divákov

HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánek – Mihálik, Southorn, Zeleňák, McCormack, Ťavoda, Ventelä, Bdžoch, Török – Takáč, Hickmott, Šoltés – Korhonen, Lalancette, Spilar – Matoušek, Mlynarovič, Bartánus – Mašlonka, Galamboš, Regenda

HK Poprad: Vošvrda – Drgoň, Brejčák, Ulrych, Česánek, Müller, Kramár, Hudec – Svitana, Lušňák, Mešár – Vandas, Preisinger, Handlovský – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Dzivjak, Jevoš, Šotek – Valigura