Poprad v generálke podľahol Banskej Bystrici

HK Poprad – HC 05 Banská Bystrica 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)

Popradu nevyšiel vstup do zápasu, keď už v 11. minúte prehrával o dva góly po góloch Bergera a Fafráka. V 30. minúte využil presilovku Livingston a skorigoval skóre. Do kabíny šla opäť s dvojgólovým vedením Banská Bystrica, keď druhýkrát v zápase skóroval Berger. Popradu stačilo necelých osem minút tretieho dejstva na vyrovnanie. Najprv sa presadil opäť v početnej prevahe Livingston a stav vyrovnal Vandas po krásnej prihrávke Mešára. Poprad neskôr ubránil dvojminútovú presilovku o dvoch hráčov, ale 95 sekúnd pred koncom tretiny tečoval Fossierovu strelu Cardwell a rozhodol.

Góly: 30. Livingston (Svitana), 41. Livingston (Svitana, Skokan), 48. Vandas (Mešár, Handlovský) – 4. Berger, 11. Fafrák, 38. Berger (Fossier, Šoltés), 59. Cardwell (Fossier)

Rozhodovali: Snášel, Orolin – Šoltés, Stanzel

Vylúčení: 6:10 na 2 min., navyše Drgoň 10+DKZ za nešportové správanie, Handlovský 5+DKZ za vrazenie na mantinel, Vandas a Gabor 5+DKZ za hrubosť, presilovky 2:0, oslabenia 0:0