Poprad vybojoval v Michalovciach veľmi dôležitý bod

HK Dukla Ingema Michalovce – HK Poprad 3:2 po predĺžení (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0)

Lepší vstup do zápasu mali Michalovčania, ktorých poslal do vedenia v presilovke Newton. V 15. minúte však tvrdou strelou vyrovnal Suchý a v polovici riadneho hracieho času išli Kamzíci do vedenia gólom Kukuču v početnej výhode. V úvode tretej časti domáci potvrdili, že presilovky sú ich silná zbraň a Santos 20. gólom v sezóne vyrovnal – 2:2. Michalovčania sa v predĺžení dostali k presilovke a v jej závere Drgoň prestrelil brankára Vaya – 3:2.

Góly: 10. Newton (Drgoň), 41. Santos (Buc, Drgoň), 65. Drgoň (Daugavinš) – 15. Suchý (Kundrik), 31. Kukuča (Svitana, Betker)

Rozhodovali: Novák, Štefik – Bogdaň, Hercog

Vylúčení: 6:8 na 2 min., presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0

3 597 divákov

Michalovce: Škorvánek – Bodák, Bindulis, Drgoň, Cibák, Michalčin, Stripai – Daugavinš, Newton, Santos – Wilkins, Heard, Valach – Varga, Suja, Paločko – Vašaš, Buc, Kabáč

Poprad: Vay – Turan, Betker, Brincko, Svedberg, J. Brejčák, D. Brejčák, Česánek – Svitana, Coulter, Dmowski – Calof, Bates, Záborský – Kukuča, Mlynarovič, Jendek – Šotek, Suchý, Kundrik – Bodnár