Poprad vyhral vo Zvolene

HKM Zvolen – HK Poprad 2:3 pp (0:0, 1:2, 1:0 – 0:1)

Poprad po ďalšom výbornom výkone zdolal Zvolen na jeho ľade 3:2 po predĺžení. Hostia šli dvakrát do vedenia po góloch Livingstona a Mlynaroviča, domáci dokázali vždy vyrovnať. V predĺžení nakoniec rozhodol Drgoň, ktorý sa zapojil do prečíslenia po naskočení z trestnej lavice. Poprad vyhral šiesty z posledných ôsmich zápasov a drží 7. miesto v tabuľke so ziskom 43 bodov. Zvolen naopak prehral tretí z posledných štyroch duelov a stratil vedenie, keď ho dnes preskočil Slovan.

Góly: 28. Bondra (Langkow, Sládok), 42. Hanna (Huntebrinker) – 25. Livingston (Paločko), 29. Mlynarovič (Bubela, Svitana), 63. Drgoň (Skokan, Betker)

Rozhodovali: Baluška, Štefik – Kacej, Tichý

Vylúčení: 4:6 na 2 min., presilovky 0:1, oslabenia 0:0

2 075 divákov

HKM Zvolen: Trenčan (Petrík) – Rauhauser, Messner, Hanna, Mudrák, Sládok, Hraško, Barcík – Bondra, Langkow, Jedlička – Hecl, Huntebrinker, Sideroff – Zuzin, Viedenský, Stupka – Csányi, Marcinek, Kolenič

HK Poprad: Peters (Rychlík) – Drgoň, Betker, Vainio, Kotvan, Brincko, Meliško, Jasečko – Svitana, Skokan, Bubela – Razgals, Livingston, Záborský – Kukuča, Mlynarovič, Paločko – Petráš, Paukovček, Juhola – Valigura