Poprad zabral v Nových Zámkoch a vezie odtiaľ tri body

HC Mikron Nové Zámky – HK Poprad 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Takmer polovicu stretnutia bol stav vyrovnaný 1:1. V 29. minúte však naklonil misky váh na stranu hostí obranca Kotvan a v 35. minúte zabezpečil Popradu dvojgólový náskok Svitana. Triumf Popradčanov spečatil v predposlednej minúte zápasu piatym gólom v sezóne Coulter.

Góly: 24. Stupka (Roy, Loggins) – 17. Betker (Dmowski, Kukuča), 29. Kotvan (Jendek, Mlynarovič), 35. Svitana, 59. Coulter (Turan)

Rozhodovali: Baluška, Žák – Orolin, Gegáň

Vylúčení: 3:3 na 2 min, navyše: Kukuča 5+DKZ za seknutie, presilovky a oslabenia: 0:0

1 967 divákov

N. Zámky: Kantor – Novajovský, Lee, Ligas, Mamčics, Hatala, Kozák – Loggins, Roy, Stupka – T. Mikúš, Prokeš, Farley – Števuliak, Ondrušek, Michnáč – Fafrák, Barto, Kováč – Ružek

Poprad: Vay – Turan, Kotvan, Brejčák, Betker, Drgoň, McFadden, Brincko, Česánek – Svitana, Mlynarovič, Paločko – Kukuča, Coulter, Dmowski – Peresunko, Suchý, Jendek – Šotek, Urbánek, Kundrik

Titulná foto: Štefan Mácsadi