Popradské šťuky inkasovali 130 sekúnd pred koncom

HK 95 Považská Bystrica – AquaCity Pikes 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Smolný koniec zápasu prežili hráči AquaCity Pikes na Považí. Od 12. minúty prehrávali 0:1, ale v 34. minúte vyrovnal v početnej prevahe Kylnar. O body prišli 130 sekúnd pred koncom, keď víťazný gól zápas vsietil Tománek.

Góly: 12. Urbánek (Jakubec), 58. Tománek (Lušňák) – 34. Kylnar (Zekucia, Peresunko)

Rozhodovali: Čahoj, Adamec – Hajnik, Hercog

Vylúčení: 7:4 na 2 min., navyše Przygodzki DKZ za hodenie hokejky alebo predmetu, Svitana 5+DKZ za krošček, presilovky 0:1, oslabenia 0:0

HK 95 Považská Bystrica: Maťovčík (Tomek) – Zaťko, Hlinka – Ďurkech L., Scheuer – Ďurkech J., Omelka – Zlocha A., Meszároš – Lušňák, Tománek, Cíger – Urbánek, Zlocha J., Jakubec – Ligas, Rufati, Haluška – Krieger, Sádecký, Rojko

AquaCity Pikes: Valluš (Hurčík) – Socha, Lavička – Konrád, Zekucia – Mešár, Nahalka – Tomas – Przygodzki, Svitana, Vorona – Peresunko, Králik, Kylnar – Krasnozhon, Pohl, Stanček – Sokoli, Šechný, Dlugoš