Pozývame na zajtrajšiu generálku proti Banskej Bystrici

Po takmer mesiaci odohrajú Kamzíci domáci zápas. Bude to zároveň ich posledný prípravný duel pred sezónou.

V piatok 17.9.2021 od 18.00 hod. sa odohrá duel medzi Popradom a Banskou Bystricou. Pre oba celky to bude generálka pred ostrým štartom sezóny.

Na zápas sa môžu pozrieť aj diváci. Lístky v cene 5 euro sú už v predaji na webe predpredaj.sk. Kvôli rozsiahlej rekonštrukcii Štefánikovej ul. rátajte s možnými kolónami a prispôsobte tomuto faktu svoj príchod autom k štadiónu.

Pri kúpe vstupeniek nie je možné uplatniť žiadnu zľavu. Cena je jednotná pre všetky kategórie a všetky sektory. Každá vstupenka je viazaná na konkrétne miesto a osobu a nie je možné voľné sedenie. Deti do 1 roku majú vstup zadarmo, avšak bez nároku na miesto. Na prípravný zápas platia permanentné vstupenky. Zároveň platí prísne dodržiavanie nariadení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Prosíme účastníkov, aby zobrali na vedomie, že podujatia sa môže zúčastniť iba osoba, ktorá spĺňa podmienky osoby OTP z vyhlášky ÚVZ SR, a teda že podujatia sa môže zúčastniť iba plne zaočkovaná osoba, resp. osoba s negatívnym výsledkom RT PCR testu, prípadne LAMP testu, ktorý nie je starší ako 72 hodín alebo 48 hodín v prípade antigénového testu, alebo osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID‑19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

Na základe aktuálnej vyhlášky ÚVZ SR č. 241/2021 V. v. SR je divák povinný preukázať sa pri vstupe na podujatie príslušným dokladom preukazujúcim splnenie niektorej z podmienok osoby v režime OTP spolu s preukazom totožnosti. Pri deťoch do 12 rokov sa tieto potvrdenia nahrádzajú preukazom poistenca. Organizátor má právo do týchto dokladov nahliadnuť. V prípade nepreukázania sa príslušnými dokladmi má organizátor právo na neumožnenie vstupu tejto osobe na podujatie bez nároku na vrátenie ceny vstupenky.

Diváci, ktorí sa nemôžu zúčastniť zápasu na zimnom štadióne, si môžu pozrieť stream na klubovom Patreone. Predplatitelia tzv. Šiesti hráči si môžu zápas pozrieť zadarmo, ostatní si môžu stream zakúpiť za cenu 4 euro bez DPH.