Predstavujeme novinky na domácich zápasoch HK Poprad

Nová sezóna prinesie novinky na domácich zápasoch. Niektoré sme už otestovali počas Tatranského pohára.

Žetóny 10+1
Okrem priamej platby sa bude dať platiť v bufetoch, na tribúnach a v stánku pred štadiónom aj vo forme žetónov. Urýchľuje sa tým predaj a eliminuje hotovostná platba. Žetóny sa budú dať kúpiť na určených miestach – v stánku pred zimným štadiónom, pri vstupe na zimný štadión a v bufetoch. Ich nominálna hodnota je 2,00 €, 2,50 € a 3,00 €. Počas každej tretiny sa bude dať kúpiť pivo priamo na tribúne. Tu bude však možná platba iba žetónom v hodnote 2,50 €. Ak si kúpite naraz desať žetónov, jedenásty dostanete grátis. Žetóny majú platnosť do konca sezóny.

Stánok pred štadiónom
Pred budovou štadióna je otvorený nový stánok s občerstvením. Ten sa otvorí hodinu pred úvodným buly a bude sa v ňom predávať Cigánska v žemli, čapovať Plzeň a Kofola.

Mesačná tombola a Zlatá strela
Okrem tradičnej zápasovej tomboly, kde bude hlavnou výhrou práčka a ďalšie výhry od sponzorov a partnerov klubu, prinesieme aj špeciálnu tombolu, kde bude raz mesačne zaujímavá a hodnotná výhra.

Klubový e-shop
Pripravujeme e-shop s klubovým tovarom a merchom. Tiež bude k dispozícii personalizácia tovaru, možnosť podpísania textilu či osobné doručenie hráčom (za príplatok).

Nový maskot
Starý oblek maskota dosluhuje a čoskoro k nám príde nový. S pozmeneným výzorom, ale stále dobrou náladou a chuťou zabávať fanúšikov.

Hymna pri nástupe hráčov
Pred príchodom hráčov na ľad bude znieť naša hymna Popradčania to sme my. Na veľkoplošnej obrazovke bude zobrazený klip aj text a všetci si ju môžeme spoločne zaspievať.

Textový odkaz na obrazovku
Zanechajte odkaz kamarátom alebo hráčom na ľade. Vyplňte formulár a my to zverejníme na veľkoplošnej obrazovke. Viac informácii prinesieme v samostatnom článku.