Útok Popradu prichádza vystužiť Jimmy Lodge
9. januára 2020
Góly Larkina a Lodgea zlomili Trenčín
10. januára 2020

Preview zápasu HK Poprad vs Dukla Trenčín

39. kolo prinesie tretí vzájomný duel sezóny. Doposiaľ sa z výhry vždy tešil hosťujúci tím. Popradčania majú za sebou rušný týždeň, po zápase s Novými Zámkami nastali pohyby v kádri. Hostia z Trenčína okupujú 4. miesto so 62 bodmi, Poprad je šiesty a stráca na nich iba štyri body. Krátkodobá forma je rovnaká u oboch tímov – 2 víťazstvá z piatich zápasov.

 

Posledných päť zápasov Popradu (2-3):

Poprad – Nové Zámky 3:2 pp

Nitra – Poprad 3:2

Poprad – Budapešť 5:3

Miškovec – Poprad 3:2

Poprad – Košice 0:4

 

Posledných päť zápasov Trenčína (2-3):

Bratislava – Trenčín 4:1

Trenčín – Michalovce 4:2

Trenčín – Banská Bystrica 2:3

Detva – Trenčín 3:7

Liptovský Mikuláš – Trenčín 4:2

 

Posledných päť vzájomných zápasov (1-4):

Trenčín – Poprad 1:4

Poprad – Trenčín 2:3 sn

Trenčín – Poprad 2:1 pp

Poprad – Trenčín 1:5

Trenčín – Poprad 2:0

 

Info z kádra

Prvým brankárom je Tomáš Vošvrda a jeho náhradníkom buď Roman Rychlík, alebo Patrik Nechvátal. To bude záležať od toho, či sa stihnú “vypapierovať” záležitosti ohľadom štartu Jimmyho Lodgea.

Obrana je sedemčlenná, v zápase sa predstavia aj nové tváre Adam Larkin a Mike Dalhuisen. Štefan Fabian je zdravým náhradníkom a Aleksandar Magovac utrpel drobné zranenie v hornej časti tela na včerajšom tréningu.

Prvé dva útoky sú nezmenené, v treťom je nominovaný Jimmy Lodge, ale či nastúpi, bude záležať od vybavenia formalít. Ak nebude môcť hrať, zastúpi ho Peter Kundrik. Centrom štvrtej lajny je Lukáš Paukovček s krídelníkmi bratmi Paločkovcami. Michal Králik je trinástym útočníkom.

Matúš Matis začal s kondičným tréningom.

Kompletnú zostavu zverejníme na oficiálnom facebooku HK Poprad o 17.00 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť aj cez predpredaj.sk.

Facebook komentáre