Poprad vyhral aj v Banskej Bystrici, Skokan dvojgólový
17. novembra 2020
Filip Mešár so šancou štartovať na juniorských MS
20. novembra 2020

Prineste svojho fanúšika na štadión

Hráči a realizačný tím usadili na tribúny plyšové hračky. Trojica fanúšikov, ktorí sú zároveň zberateľmi dresov, obliekla sedačky do dresov. Členky fanklubu umiestnili do svojho sektora balóny znázorňujúce najvernejších fanúšikov klubu. Teraz ste na rade vy.

Opatrenia nedovoľujú účasť fanúšikov na tribúnach domovského stánku Kamzíkov. Priaznivci však môžu zaplniť tribúny iným spôsobom. Zážitok z hokejového zápasu dokážu sprostredkovať aspoň plyšákom a hráčom Popradu vytvoriť na štadióne kulisu.

Myšlienka podporiť hráčov a následne deti vznikla u kamaráta popradského kapitána. „Myšlienka vznikla u môjho dobrého kamaráta. Ja som sa pokúsil osloviť hráčov, trenérov, realizačný tím a vedenie, aby to začalo od nás a postupne sme vyzvali vás kamzíkov, aby sme týmto spôsobom dostali na tribúnu šiesteho hráča a spoločnými silami pomohli urobiť radosť detičkám, ktoré to potrebujú. Zároveň v mene celého klubu ďakujem všetkým, ktorí sa do akcie zapoja,“ uviedol Patrik Svitana.

Plyšové hračky je možné priniesť osobne k služobnému vchodu zimného štadióna (vrátnica) vo štvrtok 19.11. od 15:00 do 16:00 hod. a v piatok 20.11. od 15:30 do 16:00 hod. Možné je aj doručenie poštou na adresu klubu.

Osobne darované zvieratká z plyšu prevezmú hráči HK Poprad. Upozorňujeme, že plyšové hračky musia byť nové a zabalené vo vhodnom obale. Zároveň prosíme berte na vedomie, že pri odovzdaní je nutné mať prekryté horné dýchacie cesty vhodným spôsobom.

Darované hračky budú venované nemocniciam, detským domovom a iným dobročinným organizáciám. Ďakujeme vám.

Facebook komentáre