Pripravili sme pre Vás akciový dvojzápas

Vedenie HK Poprad sa rozhodlo podporiť výbornú atmosféru na popradskom zimnom štadióne akciovou cenou na vstupenky. Pre veľký záujem fanúšikov o rodinné lístky sme pripravili balíčky.

Klub pre Vás pripravil možnosť ako ušetriť a prísť povzbudiť našich chlapcov. Za sumu 16,50 € si môžete zaobstarať zvýhodnenú vstupenku na dvojzápas proti lídrovi z Nových Zámkov a susedovi zo Spišskej Novej Vsi. Kúpiť si ju môžete už teraz u nášho partnera predpredaj.sk. Zápasy sa budú hrať v piatok 18.11.2022 o 18.00 hod. a v nedeľu 20.11.2022 o 17.00 hod.

Kto sa nebude môcť zúčastniť oboch zápasov, môže si teraz online zakúpiť vstupenku iba na jeden duel v cene 12 €.

Ušetriť môže aj rodina. Na dvojzápas hraný v piatok a nedeľu sa 2 dospelí s 2 deťmi do 15 rokov dostanú za 60 €. Ak si rovnaké zoskupenie fanúšikov vyberie iba jeden zápas z dvojice duelov, zaplatí 35 €. Rodinné vstupenky je možné zakúpiť iba v pokladniach zimného štadióna.

Ak fanúšikovia pozitívne zareagujú na tento ústretový krok, podobné zvýhodnené vstupenky a rodinné balíčky prinesieme aj v ďalších zápasoch. Pomôžme si teda navzájom. Kúpte si zvýhodnené individuálne a rodinné vstupenky a vypredajme štadión.

Vzhľadom na predpokladaný zvýšený divácky záujem žiadame fanúšikov o včasný príchod na štadión s cieľom prechádzania tvoreniu sa dlhých radov pri kontrole na vstupoch.

Popradskí Kamzíci potrebujú Vašu podporu. Čoho sú naplno schopní ukázali proti Prešovu a viac ako 1 700 divákov na tribúne ich odmenilo obrovským aplauzom. Ukážme spoločne silu domáceho publika aj počas ďalších stretnutí.