Prípravné obdobie je za nami

Výsledkovo nedopadlo najlepšie, tréner je však za zistenia vďačný.

Poprad odohral v prípravnom období osem prípravných zápasov vrátane dvoch v rámci Tatranského pohára. Vyhral iba dvakrát, keď zdolal Prešov doma 4:3 po nájazdoch a 3:0 v Prešove. Na Tatranskom pohári skončili Kamzíci poslední.

„Tešíme sa už na začiatok ligy, pretože príprava bola dlhá, kostrbatá, ale na prvý zápas budeme dobre pripravení. Prípravu napriek výsledkom hodnotím kladne, pretože nás vyzliekla donaha. Ukázala aj pozitíva, ale aj negatíva. Vďaka tomu sme vedeli, čo zmeniť, a čo inak nastaviť. Odohrali sme zápasy so silnými súpermi. Mali sme zranených veľa hráčov, zostava nebola ideálna, ale až na Daniela Brejčáka už sme v plnej sile,“ zhodnotil tréner Martin Hrnčár.

„Prípravu hodnotím kladne, aj keď to tak výsledkovo možno nevyzeralo. Veľká časť tímu je nová, a tak si to všetko muselo sadnúť a museli sme sa zohrať. Myslím si, že sme ukázali v zápasoch pekné výkony, mali sme kvalitných súperov a hlavne sme nepremenili veľa šancí, trafili sme mnoho tyčiek, takže aj to prispelo k prehrám,“ doplnil obranca Oldrich Kotvan.

TOP 6 v produktivite v prípravnom období:

1.Samuel Mlynarovič4 góly, 3 asistencie, 7 bodov
2.Adrián Valigura4 góly, 1 asistencia, 5 bodov
3.Jakub Meliško2 góly, 3 asistencie, 5 bodov
4.Patrik Svitana1 gól, 4 asistencie, 5 bodov
5. Miloš Bubela2 góly, 2 asistencie, 4 body
6.Matej Paločko1 gól, 3 asistencie, 4 body