Popradská (ne)šťastná 13
18. decembra 2017
Vo vianočnom období špeciálna prestávková súťaž
19. decembra 2017

Prvé vydanie 80-stranového časopisu Poprad Hockey už v predaji

Fanúšik slovenského hokeja sa vždy poteší predzápasovému bulletinu či iným možnostiam zo strany klubov, ako získať bližšie informácie o konkrétnom zápase či svojom mužstve. Priaznivci na zápasoch HK Poprad sa teraz budú môcť tešiť z niečoho, čo nebýva štandardom ani u tých svetovo najväčších tímoch.

Ďalšou z noviniek, ktorú pripravil popradský klub v aktuálnom ročníku Tipsport ligy pre svojich priaznivcov, je časopis Poprad Hockey. V rámci neho prináša fanúšikom a partnerom atraktívny materiál v printovej podobe. Hokejová verejnosť tak bude môcť vďaka výpovediam partnerov, vedenia klubu, zamestnancov a členov realizačného tímu bližšie nahliadnuť do klubovej kuchyne. Fanúšikom chceme priniesť viac, ako sa dozvedia z iných médií. Časopis prináša informácie z prostredia obchodného fungovania klubu, činnosť našich partnerov a úmysel ich podpory popradského hokeja.

V prvom diele sa môžete tešiť z 80 strán plných zaujímavého čítania či plagátov. Nejde však o jednorázovú záležitosť. Členovia redakcie pevne veria, že sa vám zapáči od prvých dní, a tak budú môcť pre vás pripravovať, nie len na slovenské pomery, ojedinelý pravidelný produkt. Niekoľkokrát do sezóny sa môžete tešiť na množstvo rozhovorov s hráčmi a trénermi všetkých vekových kategórií v rámci HK Poprad či na rôzne zaujímavosti z prípravy hokejistov či ich voľnočasových aktivít. Pevne dúfame, že si Poprad Hockey nájde miesto vo vašom hokejovom živote a pomôže vám nakuknúť do fungovania extraligového klubu. Časopis si budete môcť zakúpiť už na najbližšom zápase v stredu proti Žiline.

 

 

Facebook komentáre