V Trenčíne sme dnes neuspeli

HK Dukla Trenčín – HK Poprad 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)

V druhom zápase v sezóne nedokázali Kamzíci nadviazať na výhru v Nitre. Na ľade Trenčína nestrelili gól a prehrali 4:0. O výhre Trenčína rozhodla prvá minúta druhej tretiny, keď za 25 sekúnd padli dva góly.

Góly: 5. Krajčovič (Ahl, Sojčík), 21. Baláž (Charbonneau, Pietroniro), 21. Charbonneau (Pietroniro, Starosta), 38. Immo (Baláž, Charbonneau)

Rozhodovali: Baluška, Fridrich – Konc ml., Orolin

Vylúčení: 3:4 na 2 min., presilovky a oslabenia 0:0

2 046 divákov

HK DUKLA Trenčín: LaCouvee (Vereš) – Pietroniro, Starosta – Ekberg, Hudec – Nemčík, Bokroš – Charbonneau, Baláž, Immo – Ahl, Conway, Petráš – D. Hudec, Sojčík, Krajčovič – Drábek, Lichanec, Sloboda

HK Poprad: Rabčan (Vay) – McFadden, Betker – Česánek, Drgoň – Kotvan, Brincko – Turan – Záborský, Coulter, Kukuča – Jendek, Beaudoin, Gerlach – Šotek, Mlynarovič, Svitana – Kundrik, Suchý, Urbánek