Kamzíci predviedli dokonalý obrat a z Nových Zámkov si odniesli dva body
10. decembra 2018
Preview zápasu MHk 32 Liptovský Mikuláš vs HK Poprad
19. decembra 2018

Charitatívny vianočný punč s Kamzíkmi

OC Forum Poprad a HK Poprad pozývajú všetkých fanúšikov popradského hokeja na charitatívny vianočný punč, ktorý sa bude konať pred OC Forum Poprad za účasti popradských Kamzíkov.

Vianoce nie sú len o rozbaľovaní darčekov. Sú to hlavne sviatky rodiny, pokoja a radosti. A práve kvôli radosti a potešeniu sa rozhodol popradský hokejový klub spoločne s OC Forum zorganizovať charitatívny vianočný punč, ktorý by mal pomôcť rodine malej Emky z Popradu.

Emka má momentálne 13 rokov a so svojimi rodičmi býva v Poprade, no pred rokom ju postihlo niečo, na čo by si vôbec nedokázala pomyslieť. Iste každý zažil bolesti v nohe ako sú napríklad kŕče, či bolesti po páde. Práve bolesť v nohe bola začiatkom všetkého zlého. Bol to príznak vážneho onkologického ochorenia. Už vyše roka sa však malá bojovníčka lieči na detskej onkológii v Banskej Bystrici, ale napriek všetkému je to veselé dievča a podporu vníma hlavne od svojich skvelých rodičov a kamarátov, no s rodičmi si pomáhajú navzájom. Obaja rodičia sú totiž sluchovo postihnutí, a tak sa Emka už v takto mladom veku musela naučiť posunkovú reč. Posunkovú reč nevyužíva len doma, ale taktiež keď ide s rodičmi na nákup, niekedy aj na rodičovské združenia, ba dokonca aj do práce rodičov. Malej školáčke to ale neprekáža. Robí to všetko s veľkou láskou. Len máloktorí si vieme predstaviť čo Emka znamená pre svojich rodičov a naopak, čo rodičia znamenajú pre malú Emku.

Príďte ochutnať tento tradičný vianočný nápoj vo štvrtok 20. decembra od 18:00 do 20:00 hod. na vianočných trhoch pred OC Forum Poprad a pomôcť tak rodine malej Emky. Vianočný punč si pre fanúšikov prichystajú Daniel Brejčák, Matúš Paločko a Rastislav Václav.

Tešíme sa na všetkých priaznivcov popradského hokeja a spoločne urobme krajšie Vianoce Emke a jej rodine.

Facebook komentáre