Preview zápasu HK Poprad – Dukla Trenčín
5. marca 2017
Preview zápasu HKM Zvolen – HK Poprad
8. marca 2017

Vojakom sme podľahli po predĺžení

HK Poprad – HK Dukla Trenčín 2:3 po predĺžení (2:1, 0:1, 0:0 – 0:1)

Góly: 7. Suchý (Kroták, Dinda), 20. Suchý (Svitana, Mlynarovič) – 18. Hossa (Starosta, Drgoň), 40. Drgoň (Hossa, Starosta), 63. Šimun (Vopelka, Bohunický). Rozhodovali: Kalina, J. Konc – Jobbágy, Bogdaň, vylúčení: 6:5, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 1425 divákov.

Zostavy:
HK Poprad:
Fokin – Guliajev, Fabian, Suchý, Dinda, Davydov, Ježek, Ibragimov, Pokovič – Henderson, Zagrapan, Lichanec – Kroták, Mlynarovič, Svitana – Štrauch, Murček, Hvila – Bondra, Bjalončík, Matúš Paločko.

HK Dukla Trenčín: Volden – Drgoň, Starosta, Holenda, Pavúk, Hatala, Bohunický, Pač, Pataky – Hecl, Šťastný, Hossa – J. Ručkay, J. Švec, Sojčík – Štumpf, Sadecký, Vopelka – D. Hudec, Šimun, Gašparovič.

Marcel Ozimák, tréner Popradu: “Vedeli sme, že v dnešnom zápase bude proti nám hrať všetko a takto to aj bolo. Po 60 minútach bolo 2:2, aj keď súper v závere hral dve presilové hry. Vtedy sme mohli víťazstvo strhnúť na svoju stranu, keď Svitana šiel sám na bránu. Potrebujeme získať ešte dva body, aby sme splnili cieľ, ktorý sme si dali pri našom príchode. Chlapci podali dobrý výkon, bojovali, ale šťastie sa nie a nie prikloniť na našu stranu. Verím, že sa to otočí.”

Július Pénzeš, tréner Trenčína: “Bol to pre nás veľmi náročný zápas. Po Košiciach sme sa pokúsili zopakovať výkon, čo sa nám aj podarilo. Žiaľ dostali sme v prvej tretine dva góly a prehrávali sme 2:1. V druhej tretine nás Poprad zatlačil, paradoxne sme ale vyrovnali. Za stavu 2:2 sme si povedali, že ide o veľmi veľa. Mali sme nejaké šance v tretej tretine, ale sme vďační aj za dva body. Hráčom patrí vďaka a pochvala, že bojovali zo všetkých síl.”

 

Facebook komentáre