Vyhrajte práčku a iné ceny

HK Poprad v spolupráci s partnermi pripravil pre fanúšikov ďalšie atraktívne výhry. Aj v mesiaci december si budete môcť z hokejového zápasu odniesť okrem zážitku aj množstvo hodnotných cien. Tie môžete získať v prestávkových súťažiach alebo v tombole.

Pred každým zápasom si môžete v pokladni zimného štadióna a vo fanshope zakúpiť tombolový lístok, ktorého cena je 1 €. Počet tombolových lístkov pre jedného fanúšika nie je obmedzený, a preto sa kúpou každého ďalšieho lístka zvyšuje šanca na výhru.

Počas decembrových zápasov sa hrá o tieto ceny:
1. cena práčka od spoločnosti Whirlpool
2. cena – celodenný skipass 
v lyžiarskych strediskách Tatry Mountain Resorts vo Vysokých Tatrách a Jasnej alebo možnosť využitia ďalších služieb
3. cena – celodenné vstupy do AquaCity Poprad

Výhercovia tomboly budú vyhlásení v priebehu zápasu. Výhry im budú po vyhlásení odovzdané pri boxe časomeračov. Všetkým, ktorí sa do tomboly zapoja, držíme palce!

 

Ďalšou možnosťou ako neodísť zo zápasu naprázdno a vyplniť si čas medzi tretinami je zúčastniť sa prestávkových súťaží.

V prvej prestávke zápasu je potrebné uhádnuť, ktorý hráč sa nachádza na veľkoplošnej obrazovke. Nie je to také jednoduché. Tvár má zakrytú pizzou. Najšikovnejší súťažiaci získa odmenu v podobe poukážky na XXL pizzu od Borsalina.

Druhá prestávka bude opäť venovaná curlingu s veľkými hokejkami, ktorá sa koná na ľadovej ploche. Hlavnou úlohou je dopraviť puk do bodu na vhadzovanie. Súťažiaci, ktorého puk je najbližšie pri bode na vhadzovanie puku, sa stáva výhercom a získava balenie Radleru Zlatý Bažant 0,0 %.