Andreas Štrauch v budúcej sezóne opäť Kamzíkom
4. mája 2019
Ľudovít Jurinyi: Všetky zložky klubu sa pripravujú na sezónu
6. mája 2019

Samuel Mlynarovič chce vyhrať posledný zápas sezóny

Štvrtú po sebe idúcu sezónu bude dres s kamzíkom na hrudi obliekať center Samuel Mlynarovič.

Rokovania medzi popradským odchovancom a vedením klubu boli jednoduché. Obe strany mali záujem o pokračovanie spolupráce. „Po poslednej sezóne, ktorá sa nám vydarila, bolo pre mňa prioritou ostať doma. Dohadovanie zmluvy bolo rýchle a viacmenej formalitou a som rád, že budem pôsobiť opäť doma v Poprade,“ vyjadril sa po podpise zmluvy Samuel Mlynarovič.

V novom ročníku chce so spoluhráčmi nadviazať na ten uplynulý. „Máme cieľ dosiahnuť ešte vyššie méty ako naposledy. Chcem vyhrať posledný zápas sezóny a zdvihnúť nad hlavu pohár, ostatné beriem ako neúspech,“ otvorene priznáva 28-ročný útočník.

Teší ho aj zloženie budúcoročného kádra. „Je super, že väčšina mužstva ostáva pokope. Odchovanci, s ktorými sme strávili detstvo, sa vracajú zo zahraničia. Vrátil sa aj Andreas Štrauch. Je to dobrá vizitka klubu, že tí hráči chcú hrať za Poprad a myslím si, že to o niečom svedčí. Teším sa na novú sezónu,“ uzavrel odchovanec Popradu.

Pozitívnu odozvu k podpisu zmluvy má aj hlavný tréner František Štolc. „Som rád, že sme sa so Samom dohodli do ďalšej sezóny. Je to skúsený hráč, ktorý svojou bojovnosťou a skúsenosťami pasuje do koncepcie nášho tímu pre novú sezónu,” skonštatoval lodivod Kamzíkov.

Samuel Mlynarovič strávil uplynulý ročník v HK Poprad. Nastúpil na 65 súťažných zápasov, v ktorých si pripísal 37 bodov za 15 gólov a 22 asistencií.

 

 

Facebook komentáre